Kevadkuud on läbirääkijatele töised ja tegusad 23. aprill 2015

Aprilli- ja maikuu on kujunenud läbirääkijatele tihedaks ja töiseks. Valdkondlikud komisjonid kaardistavad ühendvalla teenuseid ja reastavad  vajalikke investeeringuid. Juhtivkomisjoni ette jõuab mai alguses esimene ühinemislepingu mustand ning tutvuma minnakse Lääne-Saare valla ühinemiskogemusega. Ühisel jõul pannakse kokku mais ilmuvat ajalehenumbrit, mille eesmärk on ühinevate omavalitsuste elanikke läbirääkimiste sisust teavitada.
Eelseisvate sündmuste ajakava:

28. aprillil kell 14.00 Saue Noortekeskuses hariduskomisjoni koosolek
29. aprill kultuuri-, spordi ja kolmanda sektori komisjoni koosolek (võõrustab Saue vald)
5. mail kell 14.00 juhtivkomisjoni koosolek Kernu valla rahvamajas
7.-8. mai - õppevisiit Lääne-Saare valda
12. mail kell 11.00 finants-, majandus- ja arengukomiskoni koosolek (võõrustab Kernu vald)
13. mail kell 14.00 sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni koosolek (võõrustab Saue linn)
19. mail kell 14.00 hariduskomisjoni koosolek Turba koolis
20.mail kultuuri-, spordi- ja kolmanda sektori komisjoni koosolek Laitse seltsimajas