Padisel peeti infoseminari amentike töö ümberkorraldustest 5. mai 2017

20. aprillil olid Padise mõisa kutsutud kõik tänaste linna- ja vallavalitsuste töötajad. Koolitaja Jaanus Kangur rääkis muudatustega toimetulemisest üldisemalt ja personalijuht Sju Nuuter tutvustas plaane, kuidas ühinemisega seotud töökorraldused läbi viiakse.
Koosveedetud päeva jooksul said tänaste omavalitsuste töötajad omavahel paremini tuttavaks, Jaanus Kanguri mänguliste ülesannete kaudu sai natuke ka koostöö sujumist harjutada. Personalijuht Sju Nuuter rääkis, mis tegevused on kavas selleks, et tuleva aasta 1. jaanuaril saaks senise nelja linna- ja vallavalitsuse asemel tööd alustada uus ühine ametiasutus. Uus vald tekib küll sügisel, peale valimisi, aga olemasolevad ametiasutused saavad aasta lõpuni edasi tegutseda. Ja kuna aeg süsiseste valimiste ja aastalõpu vahel on üürike, siis on sihiks seatud võimalikult palju ettevalmistusi juba aegsasti ära teha, et tööalased ümberkorraldused oleksid kõigi asjaosaliste jaoks sujuvad.

Infoseminari ettekandega saab tutvuda SIIN ja väikese infomaterjaliga korduma kippuvatest küsimustest SIIN.

Foto: Jaanus Kangur